1 cze 2015 / WAGO /

Złączki SMD do płytek drukowanych o jeszcze mniejszych wymiarach

Nowe złączki SMD do płytek drukowanych z serii 2059 wyróżniają się jeszcze bardziej kompaktową budową oraz bardzo niewielką wysokością (zaledwie 2,7 mm), dzięki czemu idealnie nadają się do niewielkich przestrzeni.

Złączki o rastrze 3 mm są przeznaczone do montażu przewodów jednodrutowych o przekroju 0,14 mm2 − 0,34 mm2 (AWG 26 do AWG 22). Przewody jednodrutowe można montować wtykowo oraz wygodnie wysunąć z zacisku przy pomocy przyrządu montażowego.

Złączki SMD do płytek drukowanych o jeszcze mniejszych wymiarach

Najlepsze rozwiązanie, szczególnie do niewielkich modułów LED

Kompaktowa budowa złączek umożliwia wyraźną oszczędność miejsca. Wyjątkowo płaska konstrukcja oraz jasny kolor obudowy pozwalają zredukować cienie w aplikacjach LED. Zacisk PUSH WIRE® zapewnia wysokiej jakości, niewymagające serwisowania połączenie pomiędzy elementami sterującymi a modułami LED. Złączki SMD do płytek drukowanych z serii 2059 są dostępne w wykonaniu 1-, 2- i 3-biegunowym i dostarczane w opakowaniu "tape and reel". Można je zestawiać ze sobą bez utraty rastra oraz tworzyć dowolne układy o różnej liczbie biegunów. Umożliwia to zmniejszenie liczby wariantów, co oznacza większą elastyczność i oszczędność kosztów zaopatrzenia, magazynowania i produkcji.

Zalety złączek SMD do płytek drukowanych

  • kompaktowa budowa i niewielka wysokość – zaledwie 2,7 mm
  • do montażu przewodów jednodrutowych o przekroju 0,14 mm2 − 0,34 mm2(AWG 26 do AWG 22)
  • montaż przewodów jednodrutowych – przez wetknięcie, bez pomocy narzędzi
  • wersja 1-, 2- i 3-biegunowa
  • grupowanie bez utraty rastra
Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Wideo
RELACJA Z TARGÓW ŚWIATŁO 2015
Targi Poznańskie - pasja w działaniu!

Kalendarium

Nowe firmy