15 lis 2015 / WAGO /

Złączki do płytek drukowanych z serii 2061 w wykonaniu THR

Kompaktowe złączki do płytek drukowanych z serii 2061 teraz dostępne są także w wersjach z pinami lutowniczymi do technologii THR. Dzięki temu złączki SMD, tak bardzo cenione jako komponenty do aplikacji LED, można stosować także na płytkach drukowanych, wykorzystujących technikę montażu przewlekanego.

Złączki SMD WAGO do płytek drukowanych stosują już klienci na całym świecie. Teraz wśród tak popularnych wariantów do przewodów oo przekroju 1,5 mm2pojawiły się także wersje z pinami lutowniczymi do montażu przewlekanego – seria 2061 THR. Złączki te charakteryzują się niewielkimi gabarytami i przystosowane są do lutowania na płytkach w technologii THR, dzięki czemu szczególnie nadają się do kompaktowych układów elektronicznych, jak na przykład podłączania zasilania w zasilaczach i sterownikach LED, wykorzystujących płytki drukowane jedno- i dwustronne.

Złączki do płytek drukowanych z serii 2061 w wykonaniu THR

 

Zalety złączek do płytek drukowanych 2061 THR

  • montaż wtykowy przewodów jednodrutowych lub linkowych z tulejkami
  • przyciski ułatwiające montaż i demontaż wszystkich typów przewodów
  • wyjątkowo kompaktowe wymiary: wysokość zaledwie 5,6 mm
  • zakres przekroju przewodów: od 0,5 do 1,5 mm2, przewody jednodrutowe i linkowe
  • napięcie znamionowe 320 V/4 kV/2
  • prąd znamionowy do 17,5 A
  • dostawa w opakowaniu przeznaczonym do montażu automatycznego "tape and reel"

Złączki do płytek drukowanych THR w kolorze białym i czarnym przeznaczone są do lutowania w technologii THR Reflow, na fali i ręcznie. Złączki do płytek drukowanych THR o dwóch różnych długościach pinów. Złączki do płytek drukowanych z pinami lutowniczymi o długości 1,5 mm są optymalnie przystosowane do technologii Through-Hole-Reflow i umożliwiają obustronny montaż na płytkach o grubości 1,6 mm. Piny lutownicze o długości 2,4 mm wystają od spodu płytki drukowanej w takim stopniu, że oprócz technologii THR możliwe jest także na lutowanie fali lub ręczne.

Seria 2061 – jedna złączka do wszystkich typów lutowania

Serię 2061 obejmuje warianty SMD, THT i THR i dlatego można ją stosować we wszystkich typach lutowania. Dodatkową zaletą jest możliwość łączenia 1- do 3 biegunowych elementów w większe układy bez utraty rastra. Po pozwala nie tylko zmniejszyć liczbę wariantów, przechowywanych na magazynie, lecz także obniżyć koszty produkcji i podnieść konkurencyjność.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Wideo
RELACJA Z TARGÓW ŚWIATŁO 2015
Targi Poznańskie - pasja w działaniu!

Kalendarium

Nowe firmy