Praca
29 lut 2016
Konstruktor–elektronik
RABBIT Sp z o.o.
Wrocław, Poland
Job details

Oferta Pracy Konstruktor–elektronik

RABBIT Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów systemów do sterowania,  zarządzania i monitoringu oświetlenia ulicznego. Na rynku oświetleniowym firma niezmiennie działa od 1989 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSTRUKTOR – ELEKTRONIK

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • projektowanie układów elektronicznych łączących technikę cyfrową i analogową
  • programowanie mikrokontrolerów
  • projektowanie obwodów drukowanych
  • tworzenie algorytmów pomiarowych
  • dobór podzespołów elektronicznych
  • testowanie modułów i kompletnych systemów
  • optymalizacja istniejących konstrukcji oraz inicjowanie, wdrażanie usprawnień
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • udział w projektach – od etapu koncepcji, przez dobór komponentów oraz rozwiązań – z zakresu branży techniki świetlnej, telekomunikacji, automatyki przemysłowej, automatyki budynkowej, systemów bezprzewodowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie elektroniki, informatyki lub pokrewnych
  • podstawowa wiedza z zakresu metrologii
  • wiedza pozwalająca na sprawne projektowanie układów analogowych i cyfrowych
  • umiejętność projektowania systemów opartych na mikrokontrolerach
  • podstawowe doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla mikrokontrolerów
  • umiejętność pracy w zespole, wysokie zdolności komunikacyjne
  • elastyczność, zaangażowanie oraz determinacja do zdobywania nowych doświadczeń zawodowych
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną

Dodatkowymi atutami będą:

  • wiedza z zakresu analogowego i cyfrowego przetwarzania sygnałów
  • doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych
  • umiejętność testowania własnego oprogramowania
  • doświadczenie w samodzielnej oraz zespołowej realizacji projektów
  • zdolność rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez realizację różnych projektów
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • wysokiej klasy narzędzia pracy
  • stanowisko pracy w 2-3 osobowych pokojach
  • pakiet dodatkowych korzyści/benefitów/pakiet socjalny: w tym Karty Multisport

Zainteresowane osoby  prosimy o przesłanie ofert zawierających cv wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: dk.rekrutacja@rabbit.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z póź. zm.).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami

Patronaty