Praca
29 lut 2016
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
GTV Poland
woj. lubelskie, Poland
Job details

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (woj. lubelskie)

Województwo: Lubelskie

Opis stanowiska:

  • Obsługa bieżących klientów w całym procesie handlowym
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku
  • Bieżąca kontrola spływu należności
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w dystrybucji produktów branży elektrotechnicznej- warunek konieczny
  • Znajomość branży oświetleniowej będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi kluczowych klientów
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@gtv.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

www.gtv.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Patronaty