24 sie 2015 / HAGER /

Nowa volta 5-rzędowa w wersji modułowej i multimedialnej

Definiujemy nowe możliwości. 
Rozdzielnica volta to przełomowe rozwiązanie w zakresie rozdziału energii elektrycznej. Nowa rozdzielnica 5 rzędowa powiela wszystkie korzyści instalacyjne czterech mniejszych wersji zapewniając dodatkowe 12 modułów, jako pierwsza rozdzielnica na rynku. Voltę można także wykorzystywać jako rozdzielnicę multimedialną w bezpośrednim sąsiedztwie rozdzielnicy elektrycznej. Jest ona nie tylko większa (5 rzędów), ale została wyposażona standardowo w komponenty telekomunikacyjne.

5 rozmiarów, wiele wariantów

Nowa volta 5-rzędowa w wersji modułowej i multimedialnej

volta to kompletna rodzina rozdzielnic do montażu podtynkowego jak i natynkowego, a paleta dostępnych kolorów doskonale dopasowana jest do aktualnych trendów. 
Dostępne kolory: biały (RAL9010), drzwi specjalne: srebrny (RAL9006), antracyt (RAL7016

W nowej rozdzielnicy multimedialnej volta standardowo zintegrowany został patch-panel na 12 modułów komunikacyjnych. Kolejnym standardowo montowanym komponentem jest potrójne, obrotowe gniazdo zasilające 230 V. 

W nowych, multimedialnych rozdzielnicach volta mieszczą się wszystkie komponenty komunikacyjne jednego poziomu, wymagane przez Nowe Rozporządzenie (Dz. U. z 2012 r. Poz. 1289).
Zgodnie z nowym prawem, instalacja telekomunikacyjna powinna zapewnić świadczenie usług telekomunikacyjnych, zapewniać możliwość podłączenia do publicznych sieci telekomunikacyjnych oraz powinna być wykonana w sposób gwarantujący możliwość wymiany i instalowania odpowiedniej ilości elementów telekomunikacyjnych.

Optymalizacja sprawdzonego i uznanego systemu nie należy do łatwych zadań. Aby sprostać takiemu wyzwaniu konieczne było spojrzenie na każdy, nawet najmniejszy szczegół i skontrolowanie każdego etapu roboczego. Dokładnie w taki sposób postępowali nasi inżynierowie. Wszystko co do tej pory sprawdziło się w praktyce, zostało przyjęte do generacji rozdzielnic volta, natomiast każdy obszar, w którym stwierdzono możliwość optymalizacji został skrupulatnie ulepszony.

Dzięki zwiększeniu obszaru zabudowy o 1 rząd pojemność rozdzielnicy wynosi teraz max 60 modułów. 
Wbudowana poziomica, widoczna zarówno z przodu jak i z tyłu, bardzo ułatwia dokładny montaż.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Wideo
RELACJA Z TARGÓW ŚWIATŁO 2015
Targi Poznańskie - pasja w działaniu!

Kalendarium

Nowe firmy