10 sie 2015 / Phoenix Contact /

PSRmini - mocne przekaźniki bezpieczeństwa o szerokości 6 mm

Nowe przekaźniki bezpieczeństwa PSRmini firmy Phoenix Contact to najwęższe na świecie przekaźniki bezpieczeństwa o zdolności łączeniowej dużego przekaźnika bezpieczeństwa. Mimo szerokości 6mm zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki zestykom o wymuszonym przełączaniu.

Nowe przekaźniki bezpieczeństwa PSRmini firmy Phoenix Contact to najwęższe na świecie przekaźniki bezpieczeństwa o zdolności łączeniowej dużego przekaźnika bezpieczeństwa. Mimo szerokości  6mm zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki zestykom o wymuszonym przełączaniu.

PSRmini - mocne przekaźniki bezpieczeństwa o szerokości 6 mm

Ta wysoce kompaktowa konstrukcja była możliwa do zrealizowania dzięki nowej technologii przekaźników firmy Phoenix Contact. Sercem nowych przekaźników bezpieczeństwa PSRmini jest opracowany przez nas, przekaźnik podstawowy o wymuszonym przełączaniu zestyków, charakteryzujący się  minimalnymi wymaganiami co do zajmowanego miejsca, niskim zużyciem energii oraz zapewniający wysoką dyspozycyjność systemu.

Przekaźniki bezpieczeństwa mogą łączyć prądy o wartości do 6 A, są kompatybilne z wieloma czujnikami sygnałowymi i mogą być użyte do wielu różnych aplikacji dzięki licznym certyfikatom. Sprawia to, że produkty te są idealnym rozwiązaniem dla producentów maszyn i zastosowań w przemyśle procesowym.

PSRmini pozwalają zaoszczędzić do 70% miejsca na szynie nośnej. Mogą być również użyte do budowania systemów rozproszonych w strefach zagrożonych wybuchem. Opcjonalnie można je zamontować w modułach przyłączeniowych Termination Carrier i za pomocą okablowania systemowego szybko i bezbłędnie podłączyć do systemów bezpieczeństwa.

Oferta przekaźników bezpieczeństwa PSRmini składa się z 6 i 12 mm wersji z jednym, dwoma lub trzema torami zezwolenia.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Wideo
RELACJA Z TARGÓW ŚWIATŁO 2015
Targi Poznańskie - pasja w działaniu!

Kalendarium

Nowe firmy