24 paź 2015 / FLIR /

System termowizyjny PathFindIR II

PathFindIR II jest skutecznym systemem termowizyjnym, umożliwiającym szybkie wykrycie zagrożenia na drodze, w całkowitej ciemności. Ostrzega kierowcę o zbliżających się pojazdach, ludziach lub zwierzętach.

Zobacz dalej niż kiedykolwiek wcześniej

Światła samochodowe zazwyczaj oświetlają drogę przed pojazdem na odległość do 450m. PathFindIR II widzi ciepło, nie światło. Stosując go zyskujemy możliwość zwiększenia zakresu obserwacji nawet do 4 razy, w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem pojazdu. Teraz możesz widzieć wyraźnie zarówno w dzień jak i w nocy, przy dobrej lub złej pogodzie, nie będąc oślepianym przez reflektory nadjeżdżających samochodów.

Kiedy widzisz dalej, masz więcej czasu na reakcję. Więcej czasu oznacza więcej możliwości, pewniejsze prowadzenie samochodu w nagłej sytuacji oraz więcej miejsca do zahamowania. PathFindIR II pozwala uniknąć zdarzeń drogowych. Używając go szybko zauważysz pieszych, samochody, zwierzęta i wiele innych zagrożeń pojawiających się po obu stronach pasa drogowego.

Korzyści PathFindIR II:

Jedne z najbardziej popularnych kamer marki FLIR z serii FC-S pojawią się w nowej wersji FC-R. Jest to produkt łączący wszystkie zalety znane z kamer FC-S, uzupełnione o bardzo ważną funkcję pozwalającą na pomiar temperatury. Dzięki temu kamery te są idealnym rozwiązaniem nie tylko do monitoringu, lecz także przykładowo do wykrywania pożarów. Mogą być stosowane w takich miejscach jak stacje energetyczne, gazowe, ochrona przestrzeni przemysłowych, hale magazynowe itp.

  • Widzenie w całkowitej ciemności
  • Automatyczna detekcja i alarmowanie o pieszych i zwierzętach
  • Dostrzeganie pieszych i zwierząt przez blask reflektorów
  • Dostrzeganie wielu zagrożeń nawet do 4 razy dalej niż przy reflektorach samochodu
  • Widzenie przez pył i dym
  • Więcej czasu na reakcję
  • Pomaga unikać zagrożeń, pozostając bezpiecznym
  • Kompaktowa, łatwa w instalacji
Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Wideo
RELACJA Z TARGÓW ŚWIATŁO 2015
Targi Poznańskie - pasja w działaniu!

Kalendarium

Nowe firmy