12 sty 2015 / Grodno /

GRODNO DYSTRYBUTOREM MARKI YORK W BRANŻY ELEKTROTECHNICZNEJ

Grodno SA, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych działających na polskim rynku, uzyskało wyłączność na dystrybucję urządzeń klimatyzacyjnych marki YORK w swojej branży. Rozszerzenie asortymentu o produkty z sektora wentylacji, klimatyzacji
i ogrzewania to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju spółki.

Dzięki nawiązaniu współpracy z producentem marki YORK firmą Johnson Controls, oferta produktowa spółki Grodno zostanie wzbogacona o nowoczesne systemy klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Grodno jest jedyną firmą w branży elektrotechnicznej mającą w swojej ofercie renomowane produkty marki YORK.

GRODNO DYSTRYBUTOREM MARKI YORK W BRANŻY ELEKTROTECHNICZNEJ

Uzyskanie wyłączności na dystrybucję urządzeń klimatyzacyjnych marki YORK w branży elektrotechnicznej zwiększa naszą przewagę konkurencyjną w zakresie oferty produktowej – podkreśla Andrzej Jurczak, prezes zarządu Grodno S.A. Konsekwentnie realizujemy naszą strategię rozszerzania asortymentu. Oczekujemy, że udział tego sektora w sprzedaży do końca roku obrotowego 2015/2016 wyniesie ok. 5 procent – dodaje prezes Jurczak.

Nowa oferta produktowa spółki Grodno jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak
i biznesowych. Urządzenia marki YORK znajdują zastosowanie w domach, mieszkaniach, biurach, budynkach komercyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej.

Spółka Grodno ogłosiła w czerwcu zeszłego roku strategię, która obejmuje rozwój sieci dystrybucji, rozszerzenie asortymentu, rozwój nowych kanałów dystrybucji oraz optymalizację i rozwój procesów zarządzania w obszarach logistyki i sprzedaży. W ostatnich miesiącach firma otworzyła 7 nowych oddziałów sprzedaży na terenie kraju i systematycznie zwiększała sprzedaż nowych produktów, co pokazuje skuteczność Zarządu w realizacji strategii rozwoju.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Wideo
RELACJA Z TARGÓW ŚWIATŁO 2015
Targi Poznańskie - pasja w działaniu!

Kalendarium

Nowe firmy